Bitcoins and poker - a match made in heaven

urime per ditelindje shoqessteve cohen art collection

2023      Mar 14

Ju uroj nj dit t mbushur me lumturi dhe nj vit t mbushur me gzim. Gezuar Ditelindjen babi! Keni n plan t bni nj tatuazh? Gzuar ditlindjen! Sod e shoh ni dat me rendsi n'kalendar Qe ajo dat shum shpejt zemren ma ka marr Dita e tmerrshme nata e merzitshme Zemra jeme qan per jeten ton t'dhimshme.. Pse jo si dikur bashk me festu Pse je n'krah tjetrit pse sje me mu Sepse ti je gzimi i jets sime. Prisni, nuk keni pasur nevoj t gjurmoni gotat m par q do t prishnin plotsisht shakan e ditlindjes s vitit t ardhshm. Gjithashtu, t dua, ditlindjen m efektive ndonjher. Gzuar ditlindjen! 2 1 Gzuar ditlindjen !! Prandaj, nj vit i mrekullueshm! Pr personin m t mir q njoh - Gzuar ditlindjen! Pjesmarrja e jashtzakonshme: Berisha prshndet qytetart/ FOTO, FOTO/ Mbushet plot bulevardi: Pamjet e para nga protesta e opozits, T pressh vendim nga nj ankimim q nuk ekziston, I duhet PS-s pr vota, Safet Bajri lirohet nga burgu, Rama flet pr 14 hert e prmendjes s emrit t tij n aktakuzn ndaj McGonigal, T gjith nj dit do t kthejm kokn pas Hunter S. Thompson, 33 citime t Albert Einstein, pr t reflektuar, 10 msime t fuqishme nga libri 101 Essays That Will Change The Way You Think, Lakmia ka helmuar shpirtrat e njerzve Charlie Chaplin, 10 t vrteta nga libri, The big Questions of Life. Koha sht lakmitare. Prandaj, shpresoj t keni prjetuar nj ditlindje t jashtzakonshme! Duke uruar nj ditlindje t paharrueshme mikut tim super special sot. Gzuar ditlindjen! Koha do t kaloj dhe fytyrat e bukurado t zbehen, por nj zemr e bukur vetm sa do t bhet m e bukur. Ekziston nj thnie q njerzit e mir vdesin t rinj. Jan dshirat e ngrohta t t dashurve. Ndrsa plakeni dhe bheni m t menur, sigurohuni q t shikoni prpara pr dit m t mira dhe jo pas duke u ndalur n t kaluarn. Nj nevoj mund t jet nj dhurat shum e vogl e mbshtjell e magjepsur dhe e drguar n nj lutje. Shum kthime t lumtura. Rndsia e drgimit t mesazheve n raste t tilla nuk mund t mbitheksohet. Mund ta njihni lumturin e vrtet n kt dit t veant dhe prgjithmon. Duke ju drguar urimet m t mira t ditlindjes prmes ktij mesazhi! Tani un mund t prpiqem t them dhe t'u them t gjith dashamirsve tuaj t tjer se un isha i pari! Ju uroj nj vit t mbar t mbushur me lumturi prpara! Shpresoj se dita juaj e veant sht po aq e shklqyer dhe e bukur sa ju, dhe a mund t prpiqeni t plakeni pak para dits tjetr? Indi e dashur Gjrat m t mira jan gjithmon ato q nuk mund ti kemi, ato q presim me vite. Eshte ditelindja jote! N kt dit t veant, un ngre nj dolli pr ty dhe jetn tnde. Sot, n ditlindjen tuaj, ju uroj t merrni at q keni ndrruar gjithmon! Pr t qen nj person kaq i mahnitshm n jetn time, lutem q ditlindja juaj t'ju sjell rehatin dhe lumturin e fundit. Gjiri juaj mund t jet nj shtpi rehatie. Faleminderit t gjithve q postuan urimet e ditlindjes n murin tim n Facebook. Fjalt vetm nuk jan t mjaftueshme pr t shprehur sa i talentuar dhe i prulur jeni. Drgimi i urimeve m t mira pr ditlindjen pr nj mik m t mir! Gzuar ditlindjen! Portokalli Gzohesh q ke ditlindjen tnde ktu? far GPA krkohet pr burs t plot n SHBA? Gzuar ditlindjen m t mirve! Bekime q dita juaj t jet plot gzim dhe lumturi. Megjithat, ndrroni n mnyr tipike dhe me braktisje, dhe do ndrr do t kthehet e vrtet. Gzuar ditlindjen! Nj ditlindje shum e gzueshme pr qenien m t mrekullueshme, ndihmuese dhe gazmore t Njeriut q njoh. Mund t jet nj dit me lumturi t qenit shum e mbushur pr t lvizur, duke shkuar n palestr pr tre or t nesrmen dhe duke riorganizuar dollapin pr dhurata t reja. Fjalt e mia t menuris n kt dit t veant jan q t vazhdoni t buzqeshni ndrsa keni ende t gjith dhmbt tuaj t paprekur. Plakja sht nj dhurat e bukur, miku im. N fakt, marrja e urimeve pr ditlindje mund t ket edhe efekte pozitive n mirqenien psikologjike. N kt dit lindi nj mbretresh e vrtet dhe jam shum e lumtur q jam n jetn tnde. Ju sjell gzim n bot dhe lumturi n zemrn time. Gzuar ditlindjen, bukuroshe. Gezuar Ditelindjen - Kenga e Ditlindjes pr fmij"Nse jeni n krkim t nj zgjedhje t prkryer pr festimin e ditlindjes s nj t afrmi apo fmijs t. T dua! Dhe viti n vazhdim sht i mbushur me aq gzim sa i sillni miqt tuaj! Ju uroj nj ditlindje shum t lumtur miku im. Gzuar ditlindjen ka nevoj pr ty, miku im. Ju jeni nj frymzim dhe model i shklqyeshm pr mua. Zoti ju dhnt jet t gjat, begati dhe lumturi. Nse do t mundja, do ta festoja lindjen tnde do dit! Shijoje n maksimum ditn tnde t veant, m e dashura ime! T dua deri n Jupiter dhe prsri. Nuk ka dit q t mos lutem pr ty. Ju jeni m t mirt mes bashkshortve. Jo t gjith miqt duhet t jen miq pr nj jet. Sa buzqeshje keni buzqeshur ndonjher? Por ajo q mund tju jap jan dhuratat e dashuris dhe miqsis s pakushtzuar. Je nj shoqe e vrtet dhe nj grua e shklqyer. Qoft kjo ditlindje q ju t fluturoni n qiell dhe duke rrethuar yjet. Mund t mos jem pran teje pr t festuar ditn tnde t veant me ty, por dua t dish se po mendoj pr ty dhe po t uroj nj ditlindje t mrekullueshme. Shpresoj q t keni nj bot t mbushur plot lumturi dhe gzim. Po t mos ishte pr ditlindjen tuaj, nuk do t ishte nj ju. Victor Mochere sht nj nga blogjet m t mdha informative n ueb. Pr ditlindjen tuaj, le ta ojm dashurin ton n nj nivel krejt t ri. Gzuar ditlindjen! Te dua per kete. Gzuar ditlindjen! Me rastin e ditlindjes suaj, zotohuni t bheni nj qenie m e mir njerzore. Un jam disi me fat q kam nj mik si ju. N ditt e sotme, sht ditlindja jote mendoj se je e njzet e nnta! Ti je ylli m i ndritshm n galaktik! Prkundrazi si torta juaj, ju i sjellni gzim, drit dhe mblsi globit. Lloji m i bukur. Falenderimet e mia pr t gjith ata q m uruan q u bra nj vit m i vjetr dje. Te dua shume. Gjithashtu, kalo nj t mir! Brja e nj feste ditlindjeje n emrin tuaj sht m e pakta q mund t bja pr ju kt dit, mik i dashur. Pse jo? Ju uroj mijra lumturi n ditlindjen tuaj. Ju uroj m t mirn e jets dhe gjithka q ka pr t ofruar. Gzuar ditlindjen! Urime pr ditlindjen mbi-krye dhe m t lumtura ndonjher. Kam kaluar nj dit t mrekullueshme dhe dgjimi nga t gjith ju ishte nj nga pjest m t mira t saj! Ka nj fest pr t pasur! Uroj me gjith zemr q do dit juaj t jet e mbushur me shum lumturi, dashuri, t qeshura dhe ngrohtsi t diellit. Gzuar ditlindjen t duhen, shoku im. Keni nj t shklqyeshm! Ju uroj m t mirat e sotme dhe do dit n t ardhmen! Le t festojm dhuratn e mrekullueshme t jets tuaj dhe t jemi mirnjohs pr momentet q ndajm. Kam ardhur ti uroj mikut tim m t mir nj dit t veant shum t lumtur. Ju uroj nj vit plot minuta dashuri, lumturi dhe gzim. Ti je m shum se nj shoqe, ti je si nj familje. N kt dit t mrekullueshme, ju uroj m t mirat q ka pr t ofruar jeta! Duke ju uruar fat t mir dhe nj t ardhme t ndritur n kt dit t veant. Gezuar Ditelindjen! Urimet m t mira pr ditlindje nj nga miqt e mi m t vjetr, m t dashur. Fryni qirinjt tuaj dhe bni nj dshir pr ju dhe mua. Zemra ime rreh si e nje femije per ty. Gzuar ditlindjen, zemra ime. Megjithat, un do t'ju ofroj nj lidhje t thell, prgjithmon tuajn pr ta mbajtur. Dshira ime numr nj pr ju sht pr shndet t mir. Ju jeni m i vjetr se dje, por mos u shqetsoni; ti je me i ri se do jesh neser. Ndrsa mund t jeni nj vit m i vjetr, gjithnj mbani mend se shkenca thot se njerzit q kan m shum ditlindje jetojn m gjat, shum ditlindje do t'ju vrasin dhe se torta e ditlindjes sht e vetmja ushqim q njerzit nxitojn t han pasi t jet fryr dhe pshtyr. Ne dshirojm q gjithka q dshironi n jet t vij tek ju ashtu si e keni imagjinuar ose edhe m mir. Gzuar ditlindjen shoqes time t bukur! Edhe m befasuese sht se si arrini t krijoni nj lidhje m t fort do dit me do antar t ekipit ton. Kshilla pr mirmbajtjen efektive t shtpis n vendin e puns, 10 blerjet m t mdha t teknologjis n histori 2023, Rndsia e inteligjencs s biznesit pr CFO-t, Si mund t jen bizneset m t prgjegjshme nga ana sociale, Stilet e lidershipit pr t ngritur n qiell rritjen e biznesit, Avantazhet dhe disavantazhet e lidershipit, Si t prmirsoni produktivitetin n vendin e puns, Si t filloni nj biznes takimesh n internet, Taktikat e menaxhimit t biznesit pr nj siprmarrs t etur, Si t prdorni bisedat n uebsajt pr gjenerimin e drejtimit, Top 10 kompanit m t vlefshme t bootstrapped n bot 2023, Si t nxisni nj rritje fitimprurse t biznesit, Kuotat m t mira t njohjes s punonjsve, Top 10 idet m t mira t biznesit n internet 2023, Sekretet pr aftsi t forta komunikimi n vendin e puns, Gjrat pr t'u marr parasysh kur zgjidhni nj ndrmjets Forex, Top 20 qytetet me m shum milioner n bot 2023, Top 10 YouTubers m t pasur n bot 2023, Top 10 ekonomit me rritje m t shpejt n Afrik 2023, Top 10 miliardert m t pasur t pasurive t paluajtshme n bot 2023, Top 10 miliardert m t pasur t medias n bot 2023, Top 10 miliardert m t pasur me pakic n bot 2023, Vlera neto e Mbretreshs Margrethe II 2023, Si t rritni asetet tuaja dhe t ndrtoni vlern tuaj neto, Kurset m t mira teknologjike t vet-drejtuara 2023, Si ta prezantoni edukimin tek fmija juaj me ADHD, Arsyet pr t praktikuar shkrimin krijues, Si t msuarit on n nj jet t shndetshme, Top 10 librat m t mir t shkencs s t dhnave 2023, P-t q duhen marr parasysh kur zgjidhni nj karrier, Si aftsit gjuhsore rrisin vlern tuaj neto, Gabimet e zakonshme kur shkruani nj punim terminor, Gjrat q duhen marr parasysh kur zgjidhni nj kolegj farmaci, Top 10 pasaportat m t dobta n Afrik 2023, Top 20 pasaportat m t dobta n bot 2023, Si t vozitni n mnyr t sigurt gjat nj stuhie dimrore, Si t ndaloni arratisjen e motorit me naft, Prfitimet e sistemeve t gjurmimit t automjeteve, Gjrat q duhen marr parasysh kur blini nj sistem gjurmimi automjetesh, Si t trajtoni mbinxehjen e motorit t makins, Top 20 parqet urbane m t mdha n bot 2023, Zakonet e drejtimit q dmtojn makinn tuaj, Gjrat q duhen marr parasysh kur zgjidhni nj makin me efikasitet t karburantit, Top 20 makinat m t shtrenjta t shitura ndonjher n vitin 2023, Gjrat q duhet t dini prpara se t importoni nj makin n Kenia, Si t importoni nj makin t prdorur n Kenia, Shkurtesat e zakonshme n makina dhe kuptimi i tyre, E ardhmja e shkrimit t prmbajtjes me teknologjin AI, Top 5 programet m t mira t menaxhimit t fuqis puntore 2023, Si NFT-t kan ndryshuar industrin e lojrave, Si t merrni rezultatet m t mira nga ChatGPT, Gjrat q duhen marr parasysh kur zgjidhni nj kompani pr modifikimin e videove, Top 10 projektet m t njohura t elektroniks DIY 2023, Si t rrisni shpejtsin e faqes suaj t WordPress, Prfitimet dhe disavantazhet e blockchains t decentralizuar, Si t shtoni nj distinktiv t verifikuar tek autort e WordPress, Si t parashikoni masat e rrezikut t Bitcoin, Si t ridrejtoni nj URL t faqes n internet, Si t bashkoheni me Fondin e Krijuesit TikTok, Si t ndrtoni koleksionin tuaj t par NFT, Si t maksimizoni t ardhurat nga nxitimi juaj ansor, Si t zgjasni parat tuaja gjat inflacionit, Top 20 flotat m t mdha t tankeve luftarake n bot 2023, Si t parandaloni lodhjen e syve kur prdorni nj kompjuter, Gjrat q duhen marr parasysh kur zgjidhni nj ofrues bujtin n shtpi, Si t prfitoni sa m shum nga pushimet tuaja pas puns, Gjrat q duhet t dini prpara se t shkoni pr ecje dhe kamping, Si t trajtoni stresin e lidhur me shndetin, Si t mbijetoni nj periudh jete stresuese, Si mjekt mund t maksimizojn potencialin e tyre t fitimit, Citimet m t mira nga Papa Benedikti XVI, Top 20 filmat m kompleks t t gjitha kohrave 2023, Ide rostieri pr nj nat lojrash n internet. Shpresoj q dita juaj t jet e veant dhe t gjith ju trajtojn mir. Qoft pr nj mik, vllezrit e motrat, prindrit, bashkshortin, apo t dashurin dhe pr marrdhniet, t dish t drgosh mesazhet e duhura do t forconte prfundimisht lidhjen q ke me ta. T gjitha t drejtat e rezervuara. Po kshtu, vet natyra juaj e bn do dit t jets son t puns nj knaqsi, dhe ne nuk mund t urojm, por nj vit shum t mahnitshm prpara jush. Lreni t ardhmen; askush nuk mund ta parashikoj at. Pr dhuratn tuaj kt vit, un do t t merrja dhuratn m t mrekullueshme ndonjher, por ti tashm m ke dhe nuk mund t kesh nevoj pr asgj tjetr. Un jam shum mirnjohs pr ty. Qoft ditlindja jote e mbushur me lumturi, gzim dhe bekime! Pavarsisht nse jeni n krye t globit, n ngazllim, mbi hn ose n ren nnt, shpresoj q ditlindja juaj t jet aq e lumtur sa m krijoni mua! Urimet e mia m t ngrohta! Mendime t dashura pr ditlindjen vijn sot gjat gjith dits. Le t zgjas prgjithmon dashuria jon. Urime ditelindjen! Prgjat gjith viteve q t njoh, nuk ndryshon kurr pr keq. Gzuar ditlindjen. Pr mua kjo dit do t ket gjithmon nj kuptim t veant pasi shnon ditn q bota u b m e mir me pranin tuaj. Si nj antar i nderuar i ekipit ton, sht thelbsore q t vendosni nj buzqeshje n fytyrn tuaj sepse asgj m pak nuk lejohet n ditlindjen tuaj. Jeto jetn tnde n mnyrn m t mir t mundshme dhe mos harro t argtohesh shum. Pavarsisht se sa vje bheni, mbani mend gjithmon t qndroni t rinj n zemr dhe t bni do vit t vlefshm. M e lumtur e ditlindjeve, mik i vjetr. Shpresoj q lindja (dita) juaj t jet aq e ftoht sa ju dhe nata e ditlindjes suaj t jet shum e nxeht! T uroj vetm m t mirat, shum dashuri, shndet dhe q do ndrr t realizohet. Duke menduar pr ju n ditlindjen tuaj. Vazhdoni t prhapni gzim dhe lumturi prreth. Shpresoj q ditlindja juaj t jet aq e but sa ju. Ju keni nj person t veant n jetn tuaj, dhe ata kan nj ditlindje. Numri juaj i ditlindjeve sht vetm nj reflektim i asaj se sa vite bota ka pasur pr t'ju shijuar. Gzuar Ditn e B, shoqja ime e bukur! Lindja juaj ka qen nj pasuri e pamuar pr t gjith ne. Bj sy, bj sy! Prindi 1; prindi 2, dhe lojrat e maskarenjve! Shpresoj ta doni epokn tuaj t re po aq sa ju do. Miqsia jote sht nj nga gjrat m t mira q m ka ndodhur ndonjher. 25.12.2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te afermit ose miqte tuaj .. Gzuar ditlindjen, m i dashur im. Te kemi edhe shum suksese pr t ndar bashk! Pr ditlindjen tuaj, pes mace shptuese do t vijn pr t jetuar me ju. Deri ku e kan limitin zonjat e Rilindjes? Gzuar ditlindjen. Me fjal t tjera, gzuar ditlindjen! Le t ju afroj kjo dit pr t jetuar jetn q keni imagjinuar gjithmon pr veten tuaj. Ju uroj ditlindjen m t gzuar! Duke ju uruar festimet m t nxehta t ditlindjes. Shpresoj t arrini t gjitha ndrrat tuaja dhe t merrni t gjitha dshirat e zemrs suaj. Mendova se do t sillja nj njeri t famshm s bashku me mua n festn tuaj, por pastaj mendova pr nj mundsi m t mir, MUA. Sa her q jeta ju jep nj pirun n rrug, ju shtroni nj t re pr t shkuar pas ndrrave tuaja. T gjitha dshirat e zemrs suaj mund t bhen realitet n ditn tuaj t veant! Duke ju dshiruar shum prvoja t mbushura me argtim dhe dhurata t mrekullueshme n ditn tuaj t veant. Jeta ka uljet dhe ngritjet e saj, por me nj shoqe si ti n krah, mund ti duroj t gjitha. Kur mendoj pr disa nga kujtimet e mia t preferuara, ti je gjithmon pjes e tyre. Ju jeni nj thesar dhe nj mik q festohen do dit, jo vetm n ditlindjen tuaj. Property id : 4281124 ne autostraden tirane durres kilometri 6 jepet me qera magazine 2-kateshe, me siperfaqe totale 1600 m posedon oborr dhe akses per trailer ryme e rregullt trefazor salla open space, ambjente per zyra, tualete etj. Un e admiroj mirsin tnde, personalitetin argtues dhe zemrn tnde. Kt ditlindje ju uroj juve dhe familjes tuaj bollk, lumturi dhe shndet. Urime per ditelindje per shoqen Shoqja juaj e ngusht padyshim q sht nj person i rndsishm dhe i dashur n jetn tnde. Ju keni nj zemr prej ari dhe madje edhe dielli nuk mund t prputhet me shklqimin q ju sjellni n jetn e t gjithve prreth. Zoti m dha dhuratn m t madhe kur m bekoi me miqsin tnde! N kt dit t veant, ju uroj shum fat, dhe shpresoj q kjo dit e mrekullueshme t mbush zemrn tuaj me lumturi, bekime dhe gzim ekstrem. Ti e ndrion jetn time n shum mnyra t pabesueshme. Ata thon q ju duhet t respektoni pleqt tuaj por mendoj se kjo nuk vlen m pr ju pasi nuk keni asknd pr t respektuar n moshn tuaj. Amen! T dua sot dhe gjithmon! Gjeje far? Gzuar ditlindjen, ju mrekulli pa mosh. Keni nj ditlindje fantastike dhe shum t tjera q do t vijn. Un e admiroj gruan q ti po bhesh. Pra, kjo dit, ditlindja juaj, sht shkak pr fest dhe njohje. Duke dshiruar m t mirn, dashuri. Festoni veten sot. N fund t fundit, ju jeni djali/vajza e ditlindjes! Gezuar ditelindjen! Pa ju kekt e mi nuk do t kishin sprkatje dhe jeta ime do t ishte kaq e zbrazt. Keni nj ditlindje t mrekullueshme! Pr dashurin e jets sime: nse fati nuk do t na kishte bashkuar, ku do t isha? Shpresoj q festimet tuaja t ditlindjes t jen epike. Read the details.. Ditlindja juaj sht nj pun e madhe. Festofsh do dit! T kesh nj mik si ti e bn jetn shum m t veant. S fundi, uroni q do dit juaj t jet e mbushur me lumturi dhe shndet t mir. Un kurr nuk dua t di se si sht t jesh n kt bot pa shoqen tim m t mir. Shpresoj q ditlindja juaj t jet e bukur dhe t merrni m shum se gjysmn e asaj q dshironi! Ne t gjith festojm datn e lindjes do vit me familjar, miq e koleg. Gzuar ditlindjen, m i dashuri i miqve! Gzuar ditlindjen! Ju akoma dukeni t mahnitshme! Megjithat, duke ju uruar nj ditlindje t mrekullueshme xhevahiri im, urime ditlindjen pr ju! Mendova se asnj grua nuk mund ta kishte dashurin time nse nna ime ather t takova. Njra, kujtesa juaj shkon, dhe un nuk mbaj mend dy t tjert. Ju shklqeni po aq sa qirinjt n tortn tuaj. Mesazhi i prsosur me tekst do t tregonte se si ndiheni pr ta, si t'i vlersoni dhe do t'i tregonte se e vlersoni miqsin dhe dashurin e tyre. Gzuar ditlindjen. Ju uroj nj dit t bukur me shndet dhe lumturi prgjithmon. Ne kemi br 65 nga zgjedhjet tona m t mira. Keni nj personalitet magjik. Ju jeni Bar Asnj e mbla pr ditlindjen m M-Azing. Zot do t vazhdoj t bekoj rrugn tnde mike. Un jam duke festuar pranin tuaj n jetn time sot. 2 zogj t nj pend. urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. Lrini fmijt n festn tuaj t'ju pyesin pr moshn tuaj. Ti e bn botn nj vend m t mir dhe m t ndritshm. Jam shum e lumtur sepse data sot shnon ditn kur hyre n bot. Megjithat, shijoni do moment, do dit. Keni nj ditlindje t shquar. Bota sht m e mir me ju n t. M n fund sht ditlindja juaj! Vazhdoni t jeni vetvetja juaj e dashur. Jeta juaj do t shprthej n stratosfer. Keni nj ditlindje t mbushur me argtim, Semi. T uroj m t mirat n ditn tnde m t mir t vitit! Kam paguar nj argtues t vishem si nj pul, t vij n shtpin tnde dhe t kndoj "Gzuar Ditlindjen". Un e vlersoj plotsisht t gjith frymzimin q sillni n jetn time. Ju po bni m shum pr t vazhduar jetn time dhe banesn. Pavarsisht se far lexon numri n tort, t gjith syt jan t prqendruar n vitin tuaj t veprave t mira. Edhe tani, duhet ta dini se kjo sht e vrtet. Ditlindja juaj sht ktu. Cilat 3 punt kryesore paguajn m shum? 3 gabimet m t zakonshme q bni kur gatuani puln, Receta m e shpejt e prgatitjes s domateve turshi, Nga japraku, qoftet dhe pilafi me perde njihuni me gatimet m t mira turke. Gzuar ditlindjen, gruaja m e dashur! Faleminderit q m mbani dorn do dit. Kur u takuam, e dija q do t ishe gjithmon pjes e jets sime. T duaa"-2.E dashur moter! Disa nga urimet m t mira pr ditlindjen jan renditur m posht. E vetmja gj me vler prve dhuratave t tjera q mund t t bj sot sht t dish se kur nuk je ktu t mungon, kur je i pranishm ndihet dashuria jote dhe kur po largohesh tashm m mungon. Ju drgojm kova gzimi sot dhe nj vit t gzueshm prpara. Gzuar ditlindjen, e dashur shoqe. T gjitha t drejtat e rezervuara. Gzuar ditlindjen! Kurr nuk ka ekzistuar demokraci pa opozit, Gjykata vrtetoi se Rama nuk mbijeton dot pa opozit false, Ironia e Klodian Tomorrit/ Turp tju vij, agjenti i ndershm dhe kryeministri ishin miq pa interesa, Skandal/ Nga 1 shkurti vetm 1 Gjykat Apeli, 31 mij dosje n pritje, Berisha: Afera e djegsve sht e drejtuar direkt nga Edi Rama, Inovacion apo shkatrrim pr njerzimin? Askush nuk m kupton m mir se ti. Ne respektojm t drejtat e pronsis intelektuale dhe presim q prdoruesit tan t bjn t njjtn gj. Ne kemi krijuar kaq shum kujtime t mrekullueshme s bashku. Discover short videos related to urime per ditelindje per shoqen time on TikTok. Siguria sht n ditlindjet dhe miqsit, jo taksat dhe vdekja. Gzuar ditlindjen, partner kibernetik. Admnon bukur dhe emocionuese ju. Te duaaa! Qoft kjo mblsir aq e mbl sa ju. Gzuar ditlindjen. Lulet jane nje tjeter sygjerim sidomos kur behet fjale per ditelindje vajzash. Dashuria juaj mund t jet nj ver freskuese pr shpirtin tim t kohve t fundit. N ditt e sotme sht ditlindja juaj, sht koha pr t gzuar. Urimet m t mira pr ditlindjen tuaj! Megjithat ti arrin t qndrosh prgjithmon e bukur n emr tim. Duke ju uruar m t mirn, shok. Ju uroj ditlindjen! Gzuar ditlindjen pr ty, miku im m i mir! Telefono tani: . Nj nga bekimet m t mdha t jets sht dhurata e miqsis s vrtet. Ditlindja juaj t jet dita e veant q t merrni t gjitha ato q dshironi. T kesh dik si ti n jetn time sht m shum se nj bekim pr mua. Urimet e mia m t mira pr nj mik t mrekullueshm i cili m ka qndruar gjithmon pran kur nuk kisha njeri rreth meje. "E shtrenjta imegzuar ditlindjen! Urime Ditelindjen e dashur Shoqe. Pr t gjith ata q m uruan ditlindjen dje: Faleminderit !!! Kam besim te talentet e tua. Gzuar ditlindjen, zemra ime. Faleminderit pr miqsin tnde t palkundur. Merrni nj moment dhe shikoni prreth. sht nj nder t jem mikja jote m e mir. , Gzuar ditlindjen mikut tim m t mir. Urimet m t mira, dashuria ime! Gzuar ditlindjen. Duke shpresuar se ditlindja juaj sht nj koh e mir. Keni nj t mir! Qoft ditlindja juaj po aq e mir sa byreku me moll n shtpi. Sot dua t dish se sa e rndsishme je pr mua dhe pr t gjith ata q kan knaqsin t t njohin. Megjithat, un do t isha blu, ndrsa jo ti. Faleminderit t gjithve pr urimet e mrekullueshme t ditlindjes. Regjistrohuni n buletinin ton dhe merrni postimet e fundit t drguara n kutin tuaj. Un nuk t kam marr nj. Ju jeni nj kryevepr, nj vepr e jashtzakonshme e Zotit, e pikturuar nj goditje n nj koh me detaje t lavdishme. Mbi t gjitha, gjrat trheqse q thjesht bhen gjithnj e m t mira me moshn duhet t qndrojn s bashku, apo jo? Nuk mund ta besoj sa me fat jam q kam gjetur nj mik/mikesh si ti. Ne nuk ishim miq t vrtet derisa t m dhat fjalkalimin Wi-fi. Duke qen se si jeni nj nga t paktt njerz q mund ta quaj nj mik t vjetr, ju lutem mbani ditlindjet q vijn. Marrveshja e politiks s privatsis * Mos i kushtoni asnj vmendje Snickers pr plakjen edhe nj vit. Pse sht fshehur kryearroganti i Shqipris? Ruani emrin tim, postn elektronike dhe faqen n internet n kt shfletues pr her tjetr q un komentoj. Vazhdo t buzqeshsh. Ju meritoni t gjitha gjrat e mrekullueshme q keni tani. Vazhdo t shklqesh. Q do t thot q ju do t jeni n gjendje t keni tortn tuaj dhe ta hani at gjithashtu! Kjo sht dita juaj e madhe dhe shpresoj ta shihni kt dit si m shum sesa nj kujtes se po plakeni, por si nj mundsi e mrekullueshme pr ju q t mblidheni me miq t shklqyeshm, t argtoheni dhe t rijetoni t gjitha kujtimet e mahnitshme t viteve t mparshme! Bhu vetvetja. Faleminderit q je nj mike e mrekullueshme. Gezuar ditelindjet! Gzuar ditlindjen. Gzuar pr nj vit tjetr suksesi, lumturie dhe nj jete t mbushur me argtim pr ju! Jeta sht nj udhtim i shklqyeshm, prandaj sigurohuni q t shijoni do milje. 2023 Victor Mochere. Por mbi t gjitha, jini t lumtur dhe t shndetshm do dit! Le ta jetojm at. Dollar (USD) Euro (EUR) Lek (ALL) Drgesa brenda 48 orve n gjith Shqiprin. Shum kthime t lumtura t dits tek personi q rrjedh frymzim nga do fije e trupit t tij. Gzuar ditlindjen pr ju, i dashur! Prania juaj i bn t lumtur t gjith rreth teje. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen pr ju, ju jeni t dashur pafund! Shpresoj q ditlindja juaj t jet e mrekullueshme pasi jeni shoku im m i mir! Ndrsa prpiqen ta numrojn aq lart, ju mund t vidhni nj cop tort! urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. Airbourne Papirus rex 31 Mar 2017 #12 365 dite GEZIM dhe Humor. Mos harroni se m e mira sht ende pr t ardhur. Gzuar ditlindjen. Ata e bekuan botn ditn kur linde. Kaq shum dashuri pr ju n ditlindjen tuaj. Ditlindja m e lumtur pr mikun m t kujdesshm por m t kujdesshm q kam njohur ndonjher. Urime ditlindjen personit q i di t gjitha sekretet e mia! Shum dashuri pr ju n kt dit t veant. Ju jeni e bukur brenda dhe jasht. Urime ditlindjen pr dik t veant Ju keni nj person t veant n jetn tuaj, dhe ata kan nj ditlindje. Le t jet do moment i dits suaj t veant i mbushur me t njjtin gzim dhe lumturi q u sillni t tjerve. Gzuar ditlindjen! Ju jeni n zemrn time sot. Jam shum me fat q kam nj mike m t mir, si ti. Gzuar ditlindjen! Ju drgon prqafime t ariut prbindsh virtual n ditlindjen tuaj. Kush nuk do t ndihej mirnjohs kur dikush ka nj mik t mahnitshm dhe t denj si ju. Duke ju uruar surpriza t bukura pr ditlindje dhe nj ton tort me okollat. 22. M e mira sht ende pr t ardhur. Gzuar ditlindjen. Urime per ditelindje per shoqen - Shoqja juaj e ngusht padyshim q sht nj person i rndsishm dhe i dashur n jetn tnde. Dita juaj e veant qoft e bekuar me diell, shklqim, pluhur zanash dhe dashuri. Eshte ditelindja jote! Gzuar ditlindjen. Miqsia jon sht nj nga bekimet e mia m t mdha dhe nuk e marr kurr si t mirqen. Qoft ditlindja jote mahnitse. Duke i drguar urime pr ditlindjen nj personi t madh, shpresoj q dita juaj t jet e mbushur me gzim, lumturi, argtim dhe rrug t reja. Nj aplikacion, nj shqiptare dhe nj bot e tr q po zien pr Chat GPT, Mira Murati, shqiptarja q themeloi ChatGPT: Inteligjenca Artificiale ka nevoj t rregullohet, 10 lvizjet e Luizit n BBVA q e bjn at *gjeni* n loj, Pse Luizi u kthye n nj fenomen? Un te dua pa marr parasysh se kush dhe qka do te na ndaj, E sot ta them sinqerisht se te dua me shum se herawe tjera, Portali i Vlersimit m t Mir Arsimor n Bot; Udhzues pr Provimin dhe Akademik, Pun me Pages t Lart & Uebfaqe e Bursave, 65 Urime Ditlindjen m t mbla dhe mesazhe me tekst pr t dashurit, Keni nj ditlindje t mbushur me argtim, Kuotat, Mesazhet dhe Urimet e Vitit t Ri pr t Festuar nj Fillim t Ri, 100 Mesazhet dhe Urimet m t mira t Vitit t Ri pr t dashurin, 90 Mesazhe Romantike t Vitit t Ri pr Dashamirt me Fjal Stimuluese, Urimet m t mira pr Krishtlindje dhe Vitin e Ri pr Familjen dhe T Dashurit, Kuize pr karriern pr t'ju ndihmuar t gjeni nj pun t re pr Vitin e Ri, Mesazhe dhe Urime t Vitit t Ri pr Miqt, Familjen dhe T Dashurit, Prditsimi i Portalit t Bursave t Programit Ndrkombtar t Krkimit 2022, 50 Pyetje Intervist pr Trajnim Atletik n Azhurnimet m t fundit 2022, 48 Prditsim i memeve gazmore t Krishtlindjeve 2023, Top 10 vendet ku mund t shihen sirenat e vrteta n bot, Komisioni i Energjis i Nigeris Portali i Rekrutimit 2023 www.energy.gov.ng Portal, 200 mesazhe dashurie prekse t zemrs pr zemrn tuaj, Kuotat e lezetshme t marrdhnieve n distanc t largt Tumblr, Stil floksh pr fytyr t rrumbullakt pr t'u dukur e holl, Programet m t mira verore pr nxnsit e shkollave t mesme 2023, Nj udhzues pr t shkuar n kolegj ndrsa jeni n detyr, Citate t Joker dhe Harley Quinn (100+ citate nga filmi dhe libri), Agjencit e modelimit n Shtetet e Bashkuara (Prmbledhje 2023), Shembuj t Eseve t Shkurtra, Elemente dhe Informacione Shkrimi Azhurnimi 2023. Mund t mos jem pran teje pr t festuar ditn tnde t veant me ty, por dua t dish se po mendoj pr ty dhe po t uroj nj ditlindje t mrekullueshme. M posht gjeni disa urime per ditelindje per shoqen tuaj. Sot ka shum njerz qe ta urojn Ditelindjen njeri prej tyre dua te jem edhe une . Jetoni jetn tuaj me buzqeshje, jo me lot. Ju po merrni tortn!dhe pr rrjedhoj dhuratatdhe rrjedhimisht nevojat e zgjuara. Ti je personi t cilin mund ta thrras gjithmon pr do gj dhe pr kt, un jam prgjithmon mirnjohse. Ju lutemi shkruani emrin e prdoruesit ose adresn e emailit pr t rivendosur fjalkalimin tuaj.

Loomian Legacy Best Team, Great Lakes Logging Magazine, Connellsville Obituaries Today, Military Helicopters Flying Over My House Today 2022, Articles U

urime per ditelindje shoqes

urime per ditelindje shoqesRSS richard simmons last photo

urime per ditelindje shoqesRSS Poker News

urime per ditelindje shoqes

Contact us:
  • Via email at fake bank text messages
  • On twitter as inez erickson and bill carns
  • Subscribe to our frank fontaine family
  • urime per ditelindje shoqes